Reklama Wizualna

Reklamy wizualna zakłada użycie obrazu w celu zachęcenia konsumenta do skorzystania z produktów lub usług. Wykorzystuje się w niej wizualne środki przekazu.

Reklama wizualna na zamówienie - Drukarnia online Rzeszów 

Podkategorie

 • Systemy Ekspozycyjne

  System ekspozycyjny to idealny sposób na reklamę w miejscu sprzedaży. Jest również przydatny m.in. w organizacji wystaw.

 • Kasetony Dwustronne

  Oferujemy kasetony dwustronne z profilem aluminiowym, drukowane solventowo na folii bezbarwnej z podwójnym kryciem, z dodatkowym bezbarwnym laminatem zabezpieczającym wydruk. Kasetony dwustronne posiadają oświetlenie diodowe LED oraz aluminiowe uchwyty montażowe.

 • Kasetony Jednostronne

  Oferujemy kasetony jednostronne z profilem aluminiowe, drukowane solventowo na folii bezbarwnej z podwójnym kryciem, z dodatkowym bezbarwnym laminatem zabezpieczającym wydruk. Lico wykonane z pleksy Opal, a tył z PCV. Kasetony posiadają oświetlenie diodowe LED.

 • Litery 3D

  Oferujemy szeroką game liter 3D, które zostały wykonane ze styroduru. Nadają się do reklamy zewnętrznej jak i do reklamy wewnętrznej.

 • Litery 3D Podświetlane

  Oferujemy podświetlane litery 3D wykonane z tworzyw sztucznych, które posiadają podświetlenie typu LED. Nadają się do reklamy zewnętrznej jak i reklamy wewnętrznej.