Ulotki

Ulotki pełnią rolę reklamową i informacyjną, są doskonałym sposobem na szybkie i tanie udzielanie dużej ilości informacji. Ta forma reklamy jest szczególnie skuteczna, gdy otwierasz swój nowy biznes lub zachęcasz klientów do istniejącego. Na ulotce przedstawia się ofertę firmy oraz dane teleadresowe. Popularne jest drukowanie ulotek które pełnią...

Ulotki pełnią rolę reklamową i informacyjną, są doskonałym sposobem na szybkie i tanie udzielanie dużej ilości informacji. Ta forma reklamy jest szczególnie skuteczna, gdy otwierasz swój nowy biznes lub zachęcasz klientów do istniejącego. Na ulotce przedstawia się ofertę firmy oraz dane teleadresowe. Popularne jest drukowanie ulotek które pełnią rolę bonu na zakupy dla klientów.
Akcję promocyjną należy przeprowadzić rozdając ulotki docelowej grupie klientów, najlepiej niedaleko siedziby firmy. Druk ulotek to świetne rozwiązanie w reklamowaniu usług handlowych, gastronomicznych czy różnego rodzaju wydarzeń.
Druk ulotek online za pomocą druku cyfrowego umożliwia wytworzenie dużej ilości nakładu o niskich kosztach.

Więcej

Druk ulotek online - Drukarnia online E-druk.com Rzeszów 

Podkategorie

 • Ulotki DL

  Podłużna ulotka DL, czyli 1/3 formatu A4, to forma ulotki często wykorzystywana w celu przedstawienia bogatej oferty przedsiębiorstwa, w postaci wypunktowanej listy usług (np. menu restauracji), zaproszeń na prezentację produktów firmy, a także bonów rabatowych udzielanych klientom. Ulotki DL jednostronne i dwustronne, mogą być tanim i efektownym sposobem na dotarcie do klienta. Oferujemy druk ulotek w pełnej kolorystyce, drukowane na papierze mat lub błysk z wykończeniem standardowym. Już teraz zamów ulotki DL online w naszej drukarni cyfrowej. Docelowy rozmiar ulotki DL po obcięciu spadów to 99 x 210 mm. Przygotowując pliki należy pamiętać o dodaniu 2 mm spadów z każdej strony wydruku tak, aby przesłany rozmiar ulotki DL miał wymiary 103 x 214 mm.

 • Ulotki A6

  Ulotka A6, czyli 1/4 formatu A4, to najmniejsza i jednocześnie najtańsza ze standardowych ulotek, wybierana głównie w celu szybkiego poinformowania dużej liczby potencjalnych klientów o nowej ofercie lub usłudze. Ze względu na niewielką powierzchnię i ograniczone pole tekstowe, ulotki A6 są polecane do promocji czasowej, w wyprzedażach czy nadchodzących wydarzeniach. Wybierając ulotki A6 on line dla firm warto zwrócić uwagę na czytelność przekazu komunikatu tj. małą ilość tekstu, ciekawą grafikę lub zdjęcie oraz wyraźne logo przedsiębiorstwa. Format docelowy ulotki A6 to 105 x 148 mm, wymiar ten należy powiększyć o 2 mm spadu z każdej strony wydruku. Przygotowane pliki prześlij na e-druk.com - zapewniamy szybką realizację, a jednocześnie cyfrową jakość druku ulotek A6.

 • Ulotki A5

  Ulotka A5, czyli 1/2 formatu A4, to najbardziej popularny i wszechstronny format ulotki stosowanej w reklamie firm. Druk ulotek A5 online, to wygodny i szybki sposób na promocję i precyzyjne dotarcie do klientów. Na niewielkim formacie - 148 x 210 mm - z powodzeniem można zaprezentować treści reklamowe, cennik usług, produkty w promocji oraz dodać opis firmy i dane kontaktowe. Druk dwustronny ulotek A5 daje dwukrotnie więcej możliwości i znacznie bardziej przyciąga uwagę klientów to treści zawartych w ulotce. Dodatkowo wydruk cyfrowy formatu A5 jest idealnym rozwiązaniem w kampanii ulotkowej "door to door" a ulotki łatwo mieszczą się w skrzynkach pocztowych. Przygotowując pliki należy pamiętać o dodaniu po 2 mm spadów z każdej strony do podstawowego formatu ulotki A5. Drukuj on line w cyfrowej jakości w E-druk.com.

 • Ulotki A4

  Ulotka A4 to największy ze standardowych formatów ulotki, wykorzystywany do przedstawienia dużej ilości teksów, opisów produktów czy programu wydarzenia. Ulotka A4 bardzo często spełnia rolę plakatu informacyjnego, a prawidłowo przygotowany projekt ulotki A4, dodatkowo przyciąga uwagę potencjalnych klientów na treści zawarte w ulotce. Standardowy wymiar ulotki A4 - 210 x 297 mm - należy powiększyć o 2 mm spadu z każdej strony wydruku. Zamów ulotki online w naszej drukarni cyfrowej. Oferujemy druk w pełnej kolorystyce jedno lub dwustronne w formacie A4. Drukowane na papierze mat lub błysk z wykończeniem standardowym.

 • Ulotki Składane

  Ulotki składane to alternatywna forma tradycyjnych ulotek reklamowych. Taka forma przekazu informacji umożliwia atrakcyjny i czytelny rozkład treści w postaci folderów marketingowych, często wykorzystywanych na targach branżowych. Ulotki falcowane to profesjonalny sposób prezentacji firmy w standach reklamowych, zarówno w siedzibie firmy jak i u jej partnerów. W naszej drukarni oferujemy druk ulotek online w pełnej kolorystyce dwustronnej, w kilku formatach do wyboru tj: ulotki formatu A3 składane do formatu A4, A4 do A5 oraz bardziej poręczny format A5 składany do A6. Przy przygotowywaniu projektu ulotki składanej można skorzystać, z dostępnego w naszej drukarni cyfrowej, gotowego szablonu ulotki do pobrania w pliku cdr, jpg, pdf oraz psd.