Wizytówki

Wizytówki na zamówienie to podstawowa forma osobistej prezentacji. Umożliwiają szybką identyfikację właściciela. Wizytówka zwykle stanowi formę małego papierowego prostokąta z odpowiednimi danymi. Najczęstsze wymiary to 90x50 mm. Wizytówka firmowa powinna zawierać imię i nazwisko przedstawiciela oraz nazwę i dane teleadresowe przedsiębiorstwa. N...

Wizytówki na zamówienie to podstawowa forma osobistej prezentacji. Umożliwiają szybką identyfikację właściciela. Wizytówka zwykle stanowi formę małego papierowego prostokąta z odpowiednimi danymi. Najczęstsze wymiary to 90x50 mm. Wizytówka firmowa powinna zawierać imię i nazwisko przedstawiciela oraz nazwę i dane teleadresowe przedsiębiorstwa. Nie powinno zawierać się dużej ilości elementów graficznych – prosty i estetyczny projekt to gwarancja sukcesu. Odpowiednio zaprojektowane i wydrukowane na najwyżej jakości papierze zapewnią pozytywny odbiór wizerunku firmy. Zadaj sobie pytanie, czy Twoje przesiębiorstwo posiada takie wizytówki. Sklep internetowy E-druk.com – tutaj zamówisz dopasowane do Ciebie, spełniające swoja zadanie, spersonalizowane wizytówki. On line - wyślij swój projekt i zamów już teraz. Nie musisz wychodzić z domu, żeby zamówić wizytówki. Rzeszów – tutaj możesz odebrać swoje zamówienie osobiście. Zapewniamy dostawę na terenie całej Polski za pomocą najlepszych rozwiązań kurierskich na rynku.

Więcej

Wizytówki na zamówienie - Drukarnia online Rzeszów 

Podkategorie

  • Wizytówki

    Oferujemy druk wizytówek w pełnej kolorystyce jedno lub dwustronne w formatach 90x50 mm lub 85x55 mm. Możliwość wykończenia z uszlachetnieniem.

  • Wizytówki składane

    Wizytówki składane to doskonały sposób na promocję własnej osoby czy firmy w prosty, ale profesjonalny sposób. Dwustronny kolorowy  nadruk na sztywnym papierze o gramaturze 350g, dodatkowe uszlachetnienie oraz dwukrotnie większa powierzchnia od wizytówki standard to idealne rozwiązanie do szybkiej komunikacji z potencjalnym klientem. Wizytówki dla przedsiębiorców to podstawowy nośnik informacji, pozwalają na szybką wymianę danych kontaktowych oraz zapisanie terminu spotkania biznesowego. Format składanej wizytówki 90x50 mm ma wiele zastosowań. Używa się go w przypadku zamówień na winietki na stół, bileciki dołączane do prezentów czy kwiatów, a także jako karnety, zaproszenia czy kupony promocyjne. Skorzystaj z możliwości jakie dają składane wizytówki dwustronne. Prześlij nam swój projekt i zamów wizytówki dwustronne online.